Друже!

Якщо ти бажаєш взяти участь в Акції, надсилай до 31 січня 2018 року акційні обгортки від Kinder Сюрприз на адресу: Київ, 03150, а/с «Кіндер» (ми радимо відправляти листи-заявки рекомендованим листом). Кожний конверт з акційними обгортками вважається окремим виконанням умов Акції (1 конверт = 1 подарунок). За 15 обгорток ти гарантовано отримаєш жилетку-бегемотика. Після того, як твоє ім’я з’явиться в переліку переможців, ми здійснимо відправку гарантованого подарунка протягом 30 календарних днів, але не пізніше 28 лютого 2018 року включно.

Зверни увагу, що один учасник може отримати максимум 2 гарантованих подарунки.

Якщо ти виконав умови Акції, але не потрапив до перших 20 000 учасників, на тебе чекає заохочувальний подарунок на розсуд Організатора.

Правила оформлення листа-заявки

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

ПРОВЕДЕННЯ РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ ПІД УМОВНОЮ НАЗВОЮ «КІНДЕР СЮРПРИЗ. ПОЛЮВАННЯ НА ЖИЛЕТКУ» (НАДАЛІ – «ПРАВИЛА»)

ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ «КІНДЕР СЮРПРИЗ. ПОЛЮВАННЯ НА ЖИЛЕТКУ»: ТОВ «ФЕРРЕРО УКРАЇНА», ЄДРПОУ 32424407; вул. Антоновича, 46-46А, м. Київ, 01033, Україна, тел.: (044) 247 19 35 (надалі - «Організатор»).

ВИКОНАВЕЦЬ АКЦІЇ «КІНДЕР СЮРПРИЗ. ПОЛЮВАННЯ НА ЖИЛЕТКУ»: ТОВ «ФУЛЛ КОНТАКТ ЕЙДЖЕНСІ», ЄДРПОУ 39470219; 03680, м. Київ, вул. Антоновича, буд. 58, корпус 18, кімната 6,7, тел. (044) 390 67 99 (надалі - «Виконавець»).

 • 1. УМОВИ УЧАСТІ В РЕКЛАМНІЙ АКЦІЇ «КІНДЕР СЮРПРИЗ. ПОЛЮВАННЯ НА ЖИЛЕТКУ» (НАДАЛІ - «АКЦІЯ»):
  • 1.1. В Акції можуть брати участь дієздатні громадяни України, які постійно проживають на території України, досягли повноліття (18 років) та які в період проведення Акції належним чином виконали всі правила та умови цієї Акції, що наведені нижче.
  • 1.2. Акція проводиться по відношенню до товарів під знаком для товарів і послуг «Kinder Surprise» (Кіндер Сюрприз) в акційній упаковці (надалі - «Акційна продукція»), імпортером в Україні яких є Організатор:
   • 1.2.1. Яйце з молочного шоколаду Kinder Surprise (Кіндер Сюрприз) з молочним внутрішнім шаром та іграшкою всередині, серія «Бременські музиканти». Маса нетто 20 г. До участі в Акції приймаються виключно обгортки від Акційної продукції, зображення яких наведено нижче.
   • 1.2.2. Яйце з молочного шоколаду Kinder Surprise (Кіндер Сюрприз) з молочним внутрішнім шаром та іграшкою всередині, серія «Барбі». Маса нетто 20 г. До участі в Акції приймаються виключно обгортки від Акційної продукції, зображення яких наведено нижче.
   • 1.2.3. Яйце з молочного шоколаду Kinder Surprise (Кіндер Сюрприз) з молочним внутрішнім шаром та іграшкою всередині, серія «Нікчемний Я 3». Маса нетто 20 г. До участі в Акції приймаються виключно обгортки від Акційної продукції, зображення яких наведено нижче.
   • 1.2.4. Яйце з молочного шоколаду Kinder Surprise (Кіндер Сюрприз) з молочним внутрішнім шаром та іграшкою всередині, серія «The Happos Family» (Зе Хаппос Фемілі). Маса нетто 20 г. До участі в Акції приймаються виключно обгортки від Акційної продукції, зображення яких наведено нижче.
   • 1.2.5. Яйце з молочного шоколаду Kinder Surprise (Кіндер Сюрприз) з молочним внутрішнім шаром та іграшкою всередині, серія «Hello Kitty» (Хеллоу Кітті). Маса нетто 20 г. До участі в Акції приймаються виключно обгортки від Акційної продукції, зображення яких наведено нижче.
   • 1.2.6. Яйце з молочного шоколаду Kinder Surprise (Кіндер Сюрприз) з молочним внутрішнім шаром та іграшкою всередині, серія «Hot Wheels» (Хот Вілс). Маса нетто 20 г. До участі в Акції приймаються виключно обгортки від Акційної продукції, зображення яких наведено нижче.
  • 1.3. Щоб стати Учасником Акції, особа має надіслати за адресою: Україна м. Київ, 03150 а/с «Кіндер» (надалі – «абонентська скринька») разом одним конвертом 15 (п'ятнадцять) цілісних акційних обгорток від Акційної продукції в будь-якій комбінації. Виконавши дану умову, Учасник Акції гарантовано отримує жилетку з капюшоном та вушками із зображенням героїв «The Happos Family» (надалі – «Гарантований подарунок»), враховуючи положення п. 1.10. Правил щодо обмеженої кількості Гарантованих подарунків.
  • 1.4. З метою забезпечення отримання Виконавцем листа від Учасників Акції, рекомендуємо Учасникам Акції надсилати акційні обгортки рекомендованим листом. Ця умова не є обов’язковою до виконання, остаточне рішення щодо способу відправки акційних обгорток приймається Учасником Акції самостійно. Вартість відправки листів сплачується самостійно Учасником Акції, Організатор та/або Виконавець Акції ніяким чином не компенсують Учасникам Акції вартість відправки листів з акційними обгортками від Акційної продукції.
  • 1.5. До участі в Акції приймаються виключно цілісні акційні обгортки від Акційної продукції, офіційним імпортером якої в Україні є Організатор Акції.
  • 1.6. На конверті з акційними обгортками від Акційної продукції Учасник має розбірливо українською мовою зазначити свої прізвище, ім’я, по-батькові, контактний телефон, повну поштову адресу з індексом, на яку Учасник бажає отримати Гарантований подарунок, а також бажаний розмір Жилетки з капюшоном та вушками.
  • 1.7. У разі, якщо Учасник Акції не вказав бажаний розмір Жилетки з капюшоном та вушками, Виконавець Акції відправляє Жилетку на свій розсуд, а саме того розміру, який є в наявності в достатній кількості.
  • 1.8. Організатор та Виконавець надають Гарантовані подарунки в межах наявного фонду Гарантованих подарунків, відповідно до виконаних умов Акції.
  • 1.9. Фонд Гарантованих подарунків Акції:

   ГАРАНТОВАНІ ПОДАРУНКИ АКЦІЇ:

   • Гарантований подарунок: жилетка з капюшоном та вушками із зображенням героїв «The Happos Family» загальною кількістю 20 000 (двадцять тисяч) одиниць, з яких:
    • Розмір 3-4 роки: 4 100 (чотири тисячі сто) одиниць;
    • Розмір 5-6 років: 5 100 (п'ять тисяч сто) одиниць;
    • Розмір 7-8 років: 3 900 (три тисячі дев'ятсот) одиниць;
    • Розмір 9-10 років: 3 500 (три тисячі п’ятсот) одиниць;
    • Розмір 11-12 років: 3 400 (три тисячі чотириста) одиниць;

   ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ ФОНДУ ГАРАНТОВАНИХ ПОДАРУНКІВ АКЦІЇ СКЛАДАЄ 20 000 (ДВАДЦЯТЬ ТИСЯЧ) ОДИНИЦЬ ЗА ВЕСЬ ПЕРІОД АКЦІЇ.

   • Кількість Гарантованих подарунків Акції обмежена і становить вищезазначену кількість. Відповідальність Організатора та Виконавця не виходить за межі кількості гарантованих подарунків Акції, що зазначена вище.
  • 1.10. З метою попередження зловживань, кожен Учасник Акції протягом періоду проведення Акції, вказаного у п.2. цих Правил Акції, виконуючи належним чином всі умови цих Правил, може отримати не більше 2 (двох) Гарантованих подарунків. Тому, кількість конвертів з акційними обгортками, надісланих одним Учасником для отримання бажаного Гарантованого подарунку, не повинна перевищувати 2 (двох) конвертів. Кожний конверт з акційними обгортками вважається окремим виконанням умов Акції за цими Правилами. Акційні обгортки, надіслані у різних конвертах одним Учасником, не додаються.
  • 1.11. Якщо у конверті міститься менше ніж 15 (п'ятнадцять) обгорток Акційної продукції або такі акційні обгортки (або хоча б одна з них) є пошкодженими, забрудненими настільки, що це унеможливлює або суттєво ускладнює ідентифікацію таких акційних обгорток, відправник такого листа не може отримати бажаний Гарантований подарунок та стати Учасником Акції.
  • 1.12. Якщо у конверті міститься більш ніж 15 (п'ятнадцять) акційних обгорток від Акційної продукції (незалежно від їх кількості), такий лист зараховується як один лист.
  • 1.13. Листи, конверти, акційні обгортки від Акційної продукції, інші будь-які вкладення у листи, з дати їх отримання є власністю Організатора Акції та поверненню Учасникам Акції не підлягають. Учасники Акції, беручи участь у Акції, надають свою безумовну згоду на це.
  • 1.14. Організатор/Виконавець Акції не зобов’язані відповідати на листи Учасників Акції, що надходять на абонентську скриньку Акції.
  • 1.15. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь: працівники Організатора/Виконавця Акції та/або будь-які інші особи, які беруть участь в підготовці, організації та проведенні Акції, а також їх близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки), неповнолітні, іноземці, особи без громадянства, обмежено дієздатні та недієздатні особи і особи, які не відповідають вимогам даних Правил.
  • 1.16. Учасники Акції несуть повну відповідальність за правильність, достовірність та чіткість зазначення всієї інформації, що надсилається ними для участі в Акції.
  • 1.17. Зовнішній вигляд Гарантованих подарунків Акції (розмір, вид тощо), зазначених в рекламних матеріалах, які будуть поширюватись, в будь-який спосіб, Виконавцем та/або Організатором Акції та/або розміщені на інтернет-сайтах протягом періоду проведення Акції (згідно з п. 2 даних Правил), може відрізнятись від реального зовнішнього вигляду Гарантованих подарунків Акції.
  • 1.18. Відповідно до вимог статті 634 Цивільного кодексу України щодо договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю у Акції всі Учасники Акції свідчать і підтверджують, що ознайомлені і повністю погоджуються з умовами Правил та зобов’язуються їх виконувати.
 • 2. ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:
  • 2.1. Акція проводиться на території України* у період з «01» жовтня 2017 року по «31» січня 2018 року включно (далі також «строк проведення Акції» або «період Акції»).

   * за винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VI, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» підписаного «13» квітня 2014 року). Дане тимчасове вимушене обмеження діє виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів та неможливості з боку Організатора, та/або Виконавця гарантувати належне проведення Акції, зокрема, але не обмежуючись, в частині відправлення/доставки/вручення Гарантованих подарунків Учасникам Акції, які здобули право на отримання таких Гарантованих подарунків за адресами, що знаходяться на територіях Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, а також деяких населених пунктах Донецької та Луганської областей. Дане обмеження не розповсюджується на громадян України, що проживають на територіях АР Крим, Донецької та Луганської областей, за умови, якщо вони належним чином та в повному обсязі виконали всі вимоги та умови цієї Акції, та за умови, що кур’єрська служба здійснюватиме відправлення/доставку/видачу Гарантованих подарунків Акції в таких населених пунктах, або якщо такі Учасники вказали будь-яке інше місце доставки на території України, окрім тих, що знаходяться на території АР Крим, Донецької та Луганської областей і відправлення/доставка/видача в які є неможливою або ускладненою, або якщо Учасники, які здобули право на отримання Гарантованих подарунків Акції виявлять бажання та матимуть змогу самостійно отримати належний їм Гарантований подарунок у спосіб та місці погодженому із Виконавцем.

  • 2.2. Листи з акційними обгортками від Акційної продукції, які будуть надіслані до «01» жовтня 2017 року або після «31» січня 2018 року (дата відправки визначається за поштовим штемпелем), до участі в Акції не приймаються, а особи, які їх відправили не можуть претендувати на отримання будь-якого Гарантованого подарунку Акції та/або будь-якої компенсації, в т.ч. і грошової.
 • 3. УМОВИ ОТРИМАННЯ ГАРАНТОВАНИХ ПОДАРУНКІВ АКЦІЇ:
  • 3.1. Гарантований подарунок отримають лише:
   • Перші 20 000 (двадцять тисяч) Учасників Акції, що надішлють 15 (п’ятнадцять) будь-яких цілісних акційних обгорток від Акційної продукції в будь-якій комбінації разом одним конвертом, гарантовано отримають Гарантований подарунок, за умови наявності бажаного розміру Гарантованого подарунку.
   • Інформацію (прізвище, ініціали, місто проживання) про Учасників Акції, що здобули право на отримання Гарантованих подарунків буде розміщено на сайті www.kinder-promo.com.ua в розділі «Переможці» не пізніше «28» лютого 2018 року включно.
   • Якщо учасник виконав умови Акції, але не потрапив до перших 20 000 учасників, такий учасник отримає заохочувальний подарунок на розсуд Організатора.
 • 4. ПОРЯДОК І ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ГАРАНТОВАНИХ ПОДАРУНКІВ АКЦІЇ:
  • 4.1. Гарантовані подарунки Акції відправляються Виконавцем не пізніше «28» лютого 2018 року включно Учасникам, які належним чином та в повному обсязі виконали усі умови даних Правил.
  • 4.2. Гарантовані подарунки відправляються бандероллю/посилкою за адресою, вказаною Учасником на надісланому Виконавцю конверті з акційними обгортками від Акційної продукції. Отримання цих Гарантованих подарунків здійснюється Учасниками самостійно шляхом отримання бандеролі/посилки у відповідних відділеннях «Укрпошти».
  • 4.3. Гарантовані подарунки, що не будуть отримані Учасниками Акції у відділеннях «Укрпошти» за вказаною Учасником адресою протягом 30 (тридцяти) календарних днів від дати їх надходження, повертаються відправнику. В цьому випадку вважається, що такий Учасник добровільно відмовився і автоматично втрачає право на отримання Гарантованих подарунків та/або будь-яких компенсацій в т.ч. і грошової від Організатора/Виконавця Акції, а Організатор залишає за собою право розпорядитися цим Гарантованим подарунком Акції на власний розсуд.
 • 5. ІНШІ УМОВИ ОТРИМАННЯ ГАРАНТОВАНИХ ПОДАРУНКІВ АКЦІЇ:
  • 5.1. Повторне відправлення Гарантованих подарунків Акції, не одержаних Учасником/ами з будь-яких підстав, не передбачається, Організатор та Виконавець не несуть зобов’язань і не розглядають претензії щодо їх надання або здійснення Учаснику/ам будь-яких компенсацій, в т.ч. і грошової.
  • 5.2. Отримання Гарантованих подарунків Акції допускається лише особами, що отримали на них право згідно з умовами цих Правил, і виключно в порядку, установленому цими Правилами. У випадку, якщо Учасник з будь-яких причин не може отримати Гарантований подарунок Акції особисто, такий Учасник не має права передати/поступитися своїм правом будь-якій третій особі.
  • 5.3. Неухильне дотримання всіх умов цих Правил та надання всіх передбачених документів є необхідною умовою отримання Гарантованого подарунку Акції. Невиконання будь-яких умов, передбачених цими Правилами, позбавляє відповідного Учасника права на одержання Гарантованого подарунку Акції. При цьому, відповідний Учасник вважається таким, що добровільно відмовився від отримання відповідного Гарантованого подарунку Акції та не має права на одержання від Організатора/Виконавця Акції будь-якої компенсації, в т.ч. грошової.
  • 5.4. Гарантовані подарунки Акції не підлягають обміну, в тому числі на грошовий еквівалент. Організатор має право замінити Гарантований подарунок Акції, який бере участь в Акції, на інший аналогічний, та змінити умови Акції за умови попереднього оповіщення на сайті www.kinder-promo.com.ua про таку заміну.
  • 5.5. Організатор/Виконавець Акції і пов'язані з Акцією особи не несуть відповідальності стосовно подальшого використання Гарантованих подарунків Акції Учасниками після їх одержання, за неможливість Учасників Акції скористатись наданими Гарантованими подарунками Акції з будь-яких причин. З моменту одержання Гарантованих подарунків Учасником Акції Організатор/Виконавець Акції й пов'язані з Акцією особи не відповідають за подальшу долю Гарантованих подарунків.
  • 5.6. Організатор/Виконавець Акції не несуть відповідальності за неможливість Учасників Акції за Акцією отримати або скористатися Гарантованими подарунками Акції з будь-яких причин, що від них не залежать, в т.ч. у зв’язку з відсутністю в нього необхідних документів, а також при відсутності особи, що здобула право на отримання Гарантованого подарунку Акції, неможливості її повідомлення про відповідний Гарантований подарунок Акції так, як це вказано вище, тощо.
  • 5.7. Організатор/Виконавець Акції не несуть відповідальність за якість Гарантованих подарунків Акції, всі такі претензії пред'являються їх виробникам згідно з гарантійними зобов'язаннями таких виробників.
  • 5.8. Організатор/Виконавець Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як зокрема стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру (в т.ч., але не обмежуючись, проведення антитерористичних операцій), блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора/Виконавця Акції обставини, що підтверджується довідкою Торгово-промислової палати України, або іншим відповідним документом.
  • 5.9. Отримати Гарантований подарунок Акції відповідний Учасник Акції може лише особисто. Не допускаються будь-які дії, операції, угоди, укладені до отримання Гарантованого подарунку Акції, де Гарантований подарунок Акції, або право на отримання їх буде предметом угоди або засобом платежу, або виступати як предмет застави.
  • 5.10. Організатор/Виконавець не несуть жодної відповідальності за несвоєчасну доставку або недоставку Гарантованого подарунку службою доставки «Укрпошта». Всі претензій щодо пошкодження, псування, втрати, несвочасної доставки або недоставки Гарантованого подарунку Учаснику слід адресувати безпосередньо службі доставки «Укрпошта».
 • 6. ІНФОРМУВАННЯ УЧАСНИКІВ АКЦІЇ:
  • 6.1. Офіційні Правила Акції публікуються на сайті www.kinder-promo.com.ua, також ознайомитися з ними можна за телефоном гарячої лінії 0-800-30-40-30, в період з «01» жовтня 2017 року по «31» січня 2018 року включно.

   *Телефон гарячої лінії: 0-800-30-40-30 працює в будні з 9.00 год. до 21.00 год. за київським часом, у вихідні – з 10.00 до 22.00 за київським часом.

   **Всі дзвінки зі стаціонарних номерів телефонів в межах території України, підконтрольній українській владі, є безкоштовними. Дзвінки з мобільних телефонів сплачуються згідно з тарифами відповідного оператора.

 • 7. ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ:
  • 7.1. У разі виникнення будь-яких спорів стосовно тлумачення умов проведення Акції офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов’язковим для всіх Учасників Акції та не підлягає оскарженню. Рішення Організатора/Виконавця з усіх питань, пов'язаних із проведенням Акції вважаються остаточними, такими, що не підлягають оскарженню й поширюються на всіх Учасників Акції.
  • 7.2. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в тому числі інформації щодо контактів з ними та адресу).
  • 7.3. Організатор/Виконавець Акції і пов'язані організацією/проведенням Акції особи не несуть відповідальності за неможливість надіслання/надання/використання Гарантованих подарунків Акції Учасникам Акції з будь-яких причин, що не залежать від Організатора/Виконавця, в т.ч. у випадку, якщо контактна адреса, ім’я та/або прізвище, номер телефону або інший спосіб зв’язку з Учасником були вказані неправильно та/або нерозбірливо, змінено тощо. При цьому, такий Учасник не має права на одержання будь-якої компенсації, в т.ч. грошової.
  • 7.4. Відправляючи конверт з обгортками від Акційної продукції Учасник тим самим підтверджує свою явну згоду на збір та обробку Виконавцем/Організатором його персональних даних, зазначених на конверті (перелічених в п.1.6. цих Правил вище: прізвище, ім’я, по-батькові, контактний телефон, повну поштову адресу з індексом, за якою Учасник бажає отримати бажаний Гарантований подарунок), з метою належного виконання Виконавцем/Організатором умов цих Правил Акції, зокрема, але не обмежуючись, в частині перевірки належного виконання цих Правил Акції, визначення Учасників Акції, які здобули право на отримання Гарантованого подарунку Акції, відправки (вручення) Гарантованих подарунків Акції таким Учасникам, що належним чином та в повному обсязі виконали умови цих Правил та були визнані такими, що здобули право на отримання відповідного Гарантованого подарунку Акції. Учасник, який здобув право на отримання Гарантованого подарунку Акції, надає свою згоду на розміщення Організатором/Виконавцем інформації про нього: прізвища, ініціалів, міста проживання в розділі «Переможці» на сайті www.kinder-promo.com.ua з метою інформування учасників Акції про Власників Гарантованих подарунків Акції. Організатор/Виконавець гарантують, що отримані персональні дані Учасника не будуть розміщені у вільному та неконтрольованому доступі, передані третім особам, що не мають жодного відношення та/або не залучені до проведення Акції (окрім «Укрпошти»), а також будуть використовуватися виключно з метою, передбаченою цими Правилами, згідно з ЗУ «Про захист персональних даних» протягом розумного та необхідного для досягнення мети збору та обробки персональних даних строку. По досягненню мети збору та обробки персональних даних Учасників, такі персональні дані знеособлюються, вилучаються та знищуються. Учасник Акції має право в будь-який момент відкликати свою згоду на збір та обробку його персональних даних, попередньо письмово повідомивши про таке Організатора та/або Виконавця відповідно. Організатор/Виконавець не несуть жодної відповідальності за неможливість доставки Гарантованого подарунку Учаснику Акції, у випадку відкликання таким Учасником своєї згоди на збір та обробку його персональних даних до моменту фактичної відправки Гарантованого подарунку.
  • 7.5. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою повну згоду на безкоштовне використання наданої ним інформації про себе Організатором/Виконавцем Акції, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою/методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором або Виконавцем Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».
  • 7.6. Беручи участь в Акції, кожен Учасник підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Правилами, буде їх дотримуватися, що він ознайомлений з правами, які стосуються його персональних даних, а також з тим, що його персональні дані надані добровільно та є явною згодою на їх включення до персональних баз даних Організатора/Виконавця та на їх обробку Організатором/Виконавцем Акції на свій розсуд будь-якими способами з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить чинному законодавству України, зокрема, для проведення даної рекламної Акції згідно з цими офіційними правилами Акції.
  • 7.7. Учасник Акції, як суб'єкт персональних даних, має право:
   • на отримання відомостей про місцезнаходження Організатора/Виконавця як володільця / розпорядника його персональних даних;
   • вимагати від Організатора/Виконавця як володільця / розпорядника його персональних даних, уточнення своїх персональних даних;
   • застосовувати передбачені законом засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних.
  • 7.8. Обробка персональних даних може здійснюватися Організатором/Виконавцем самостійно, або може бути передана третім особам з умовою збереження конфіденційності.
  • 7.9. Персональні дані Учасника Акції зберігаються до їх відкликання за письмовим проханням Учасника Акції, але в будь-якому випадку не довше 2 (двох) календарних років з дня фактичного досягнення мети обробки персональних даних. У разі відкликання згоди на обробку персональних даних Організатор/Виконавець Акції не гарантують доставку/вручення бажаного Гарантованого подарунку такому Учаснику Акції за адресою, зазначеною таким Учасником на конверті з акційними обгортками. Учасник/Власник Гарантованого подарунку Акції має право відкликати згоду на обробку персональних даних такого Учасника/Власника гарантованого подарунку Акції, направивши відповідне письмове повідомлення про відкликання Організатору/Виконавцю. Відкликання надаються у вільній формі за адресою privacy.ukraine@ferrero.com.
  • 7.10. Учасники Акції розуміють та згодні дотримуватись умови, що вони можуть надавати засобам масової інформації відомості стосовно участі в Акції та отримання Гарантованого подарунку Акції лише за наявності окремої в кожному випадку письмової згоди ТОВ «Ферреро Україна».
  • 7.11. Організатор/Виконавець і пов'язані з Акцією особи не вступають в будь-які спори стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції і прав на одержання Гарантованого подарунку Акції. Організатор/Виконавець Акції не беруть на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких спорах.
  • 7.12. Організатор та Виконавець Акції мають право залучати третіх осіб для повного та/або часткового виконання зобов’язань за даними Правилами.
  • 7.13. Учасник Акції, приймаючи участь в Акції, тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними.
  • 7.14. Дана Акція не є лотереєю, або послугою у сфері грального бізнесу.
  • 7.15. Організатор Акції має право обирати/змінювати кількість, вартість, комплектацію, умови реалізації тощо Гарантованих подарунків Акції.
  • 7.16. Ця Акція дійсна лише для роздрібних покупців.
Правила оформлення листа-заявки

Друже, у своєму листі не забудь:

 • Вказати номер свого контактного телефону
 • Правильно заповнити усі поля на конверті, як вказано на малюнку
 • Вкласти у конверт акційні обгортки
  від Kinder Сюрприз
 • Вказати розмір жилетки
 • Вказати назву Акції — «Полювання на жилетку»